Et praktfullt kompleks i Alanya Avsallar. Det har alle nødvendige sosiale fasiliteter.
1+1 (65m2) leilighet med 1 soverom, 1 stue, 1 bad, 1 toalett og 1 balkong.
Keramiske gulv, spotlights, dusjkabinett, amerikansk kjøkken, ståldør, plastvinduskarmer, kjøkkenskap og benkeplater.
Fullt møblert og innflyttingsklart. Møbler, hvitevarer, klimaanlegg, vaskemaskin, oppvaskmaskin og balkongmøbler.
Kompleksets fasiliteter: Utendørs svømmebasseng, vannsklie, barnebasseng, innendørsbasseng, tyrkisk bad, badstue, dampbad, massasjerom, lobby, lekerom for barn, biljard, bordtennis, tennisbane, basketballbane, kino, bowlinghall, restaurant, kafé, sikkerhet, heis, generator, gartner, dørvakt og parkering.
Til stranden: 700mAvsallar ligger vest i Middelhavet, omtrent 25 km vest for Alanya sentrum, og tiltrekker seg oppmerksomhet med sin rolige atmosfære, rene strender og et liv i kontakt med naturen. Denne regionen, som er foretrukket for både sommer- og permanent opphold, er et ideelt reisemål, spesielt for naturelskere og de som ønsker et fredelig liv.
Avsallar-stranden: Den er kjent for sin gylne sand og klare sjø, omtrent 3 km lang mellom İncekum-kappen og Fuğla-bukten. Havet blir gradvis dypere, noe som gir et trygt miljø, spesielt for barnefamilier. Det finnes solsenger og parasoller å leie på stranden, og det finnes også områder rundt hvor du kan ha piknik.
Incekum Forest Camp: Denne campingplassen tilbyr en opplevelse i kontakt med naturen, og tilbyr overnatting noen få skritt fra havet ved å sette opp et telt. Du bør huske på at det kan være overfylt i travle perioder, og at du bør ha med deg nødvendige forsyninger for grunnleggende behov.
Avsallar tilbyr ulike shoppingmuligheter. I tillegg til store supermarkedkjeder som Migros, A101 og BİM, kan du finne frisk frukt, grønnsaker og tradisjonelle tyrkiske produkter på lokale markeder. I tillegg tilbyr de omkringliggende restaurantene og kafeene smaker av middelhavsmat.
Et liv i kontakt med naturen: Et fredelig miljø med foten av Taurusfjellene og havutsikt.
Rene og trygge strender: Ideelle sjøforhold for familier og barn.
Moderne boligprosjekter: Boarealer utstyrt med sosiale fasiliteter.
Praktisk transport: Enkel tilgang til Alanya og Gazipaşa flyplasser.
Alanya sentrum: 25 km
Gazipaşa lufthavn: 65 km
Antalya lufthavn: 110 km
Avsallar kan nås med privatbil via motorveien D-400 eller med minibusser som går fra Alanya busstasjon. Det er også parkering i nærheten av stranden for de som reiser med privatbil.